Paranormal Activity

Pavadinimas: Paranormalus Aktyvumas / Paranormal Activity
Žanras: Mistinis, Siaubo, Trileris
Metai: 2007
Apie filmą: Keitė ir Mika (Katie & Micah) - jau bene trejus metus susižadėjusi pora, laimingai gyvenanti dideliame dviejų aukštų name. Tačiau jų ramybę trikdo keisti garsai dieną ir, dažniausiai, naktį. Mika nusprendžia įsigyti vaizdo kamerą ir filmuoti kiekvieną porelės žingsnį, netgi naktį, kai jie miega. Peržiūrėję vaizdajuostę jie lieka šokiruoti - naktimis tikrai kažkas darinėja duris, skleidžia garsus, vaikšto ir palieka pėdsakus.

Persigandę sužadėtiniai pasikviečia paranormalių reiškinių žinovą ir Keitė jam prisipažįsta, kad ją pradėjo persekioti nuo aštuonerių metų. Kad ir kur ji keliauja - reiškiniai naktį kartojasi. Ekstrasensas nustato, kad tai tikriausiai demonas, sekiojantis Keitę. Jie, aišku, ne juokais išsigąsta. Mika toliau filmuoja, su mikrofonu įrašinėja “tylą” bandydamas pagauti nors menkiausią pašalinį garsą. Jam pavyksta.
Šio filmo yra net 3 skirtingos pabaigos.

Mano vertinimas: Kadangi filmas filmuojamas su paprasta buitine kamera, suteikiamas tikroviškumo jausmas, dialogai puikiai suvaidinti. Šiaip pradžia gal nuobodoka, nes naktimis tik juda durys, bilda laiptai, grindys, o dieną jie aptarinėja nakties vaizdus iš kameros. Aš mačiau tik originalią pabaigą, bet vistiek buvo šiurpu. Šiaip geriau žiūrėti vienam, nes po filmo bus tikriausiai geras išbandymas nukeliauti iki tualeto ar virtuvės :DD Jautresniems gali būti sunku užmigti. :> MEOW :P
Visumoj filmas LABAI GERAS. Bent jau ne temoje “lai kraujas liejasi laisvai”. Čia protu nesuvokiami dalykai.
Režisierius surizikavo ir pastatė šį filmą tik su 15 tūkst. biudžetu ir nufilmavo vos per 7 dienas. Filmas, aišku, greitai išpopuliarėjo ir atnešė keliolika kartų didesnį pelną.
Tik buvo labai vilkinama premjera - filmą kūrė 2007 metais, o išleido tik 2009.

Patiko (0)

Rodyk draugams